Korepetycje online

Zajęcia online z języka angielskiego
prowadzę dla dzieci i młodzieży
od lat 7 do 14.

 

Czas zajęć: 60 minut
Koszt zajęć: 120 PLN

63FCD5BD-92D2-4931-A409-11A43175AF7E

BONUS:
dostęp do platformy online

zewa

Jak uczymy się online

Korzystamy ze Skype

Każdy uczeń musi założyć
własne konto Skype.
Jest to podstawowe narzędzie
komunikacyjne.

770FAD3A-EE2B-41E7-A6CE-8391BFA190DACreated with sketchtool.

Prowadzimy online notebook

Podczas lekcji ja prowadzę
notatki dla ucznia w online
notebook do którego dostęp
ma uczeń.

9F4457D5-6D88-4F3F-8ECB-AA8A298605A5Created with sketchtool.

Rozwiązujemy zadania online

Podczas zajęć online uczeń
korzysta z interaktywnych
ćwiczeń, które samodzielnie
rozwiązuje podczas lekcji.

Uzupełniamy ćwiczenia dodatkowe

Ćwiczenia, które wymagają
dużej ilości pisania są
wypełniane przezemnie,
aby nie tracić czasu ucznia.

Korzystamy z platformy online

Każdy uczeń, który pracuje
ze mną indywidualnie,
otrzymuje dostęp do kursu
online. Umożliwia to powtarzanie
materiału po przeprowadzonych
zajęciach.

Sprawdzam zadania domowe

Zadania domowe zawsze
sprawdzam poza zajęciami,
zostawiając stosowne komentarze w online notebook.
Na zajęciach omawiamy już tylko
błędy.

Korzyści nauki online

Indywidualne podejście

Ucząc online wybieram
ćwiczenia indywidualnie
dostosowane do ucznia
“z lekcji na lekcję”.

Dostęp do platformy

Połączenie nauki indywidualnej
z nauką na platformie pozwala
szybciej zapamiętywać
oraz realizować
program nauczania.

Sprawdzanie wypracowań

Pisemne prace sprawdzam
zostawiając komentarze
w dokumencie elektronicznym,
a także omawiam na zajęciach.

Motywacja

Zwłaszcza dyslektyków
demotywują błędy, a także problemy
w nauce. Możliwość rozwiązywania
quizów online i sprawdzania umiejętności
motywuje do działania.

Dlaczego uczyć się zEwa?

Ważny jest dla mnie sukces ucznia

Ponad dziesięć lat mojej pracy nauczyło mnie jak przekazywać wiedzę. Osobiście dokładam wszelkich starań, aby pomóc w efektywnej nauce. Wciąż tworzę nowe materiały, a moi uczniowie współpracują ze mną przez długie lata.

Jestem autorką kursów online oraz programu lekcji

Zawsze walczyłam z własną dysleksją. Pokonując bariery w nauce
odkryłam metody, które pomagają zapamiętywać wizualizując treści.
Tworząc materiały dokładam wszelkich starań, aby grafika i obraz tłumaczyły
zagadnienia.

Chcę dobrze nauczyć języka angielskiego

Jestem perfekcjonistką. Moim celem jest nauczyć angielskiego raz i porządnie - czyli na całe życie. Wiem jak bardzo język angielski otworzył mi drogę i pozwolił osiągać sukcesy. Moi uczniowie nie tylko zdają egzamin - przede wszystkim zdobywają bezcenną wiedzę.

z

Kontakt

W celu dokonania rezerwacji zajęć, zadania pytań
dotyczących organizacji proszę o kontakt
mailowy lub telefoniczny.
Do zajęć podchodzę w sposób indywidualny –
ważne jest dla mnie osobiste ustalenie priorytetów.

Zapraszam do kontaktu!

Referencje

Elena Fedorenko
Read More
Ewa uczyła angielskiego moją córkę Kamilę (lat 8) - uczennicę International School of Kraków. Zajęcia a także konwersacje prowadzone w języku angielskim bardzo pomogły Kamili przełamać barierę językową i znacznie podnieść wyniki w nauce wszystkich przedmiotów prowadzonych w języku angielskim. Przez lata współpracowaliśmy z Ewą - mamy 4 dzieci i dziękujemy Ewo za pomoc w ich edukacji!
Anna Dudek
Read More
Pani Ewa od kilku lat uczy języka angielskiego trójkę naszych dzieci. Zajęcia odbywają się online i mimo moich obaw (preferuję zajęcia stacjonarne) - to naprawdę działa! W zeszłym roku przygotowywała najstarszego syna do egzaminu z języka angielskiego w ósmej klasie (zdał rewelacyjnie), a w tym roku razem z Panią Ewą uczy się do egzaminu w 8 klasie drugi syn. Córka jest 5 klasie i robi niesamowite postępy w nauce tego języka, znacznie wyprzedzając program szkolny. I co najważniejsze - dzieciaki bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach:) Polecamy zajęcia online z Ewą - widzimy efekty, których nie było gdy działaliśmy z innymi nauczycielami języka angielskiego oraz kursami stacjonarnymi.
Olga Narestyuk
Read More
Moja córka (dziś 10 lat) uczy się angielskiego z Panią Ewą od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Pani zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć a nauka jest ciekawa dla dziecka. Pani również zwraca uwagę na przygotowanie do lekcji szkolnych, dzięki czemu córka zawsze ma wysokie oceny. Serdecznie polecam!
Monika Jakubiak MJ Governess
Read More
Polecam Ewę jako osobę dedykowaną do współpracy z dziećmi i młodzieżą. Ewa nie tylko uczy, ale także motywuje dzieci do pracy. Współpracowała z kilkoma rodzinami, które jej przedstawiłam. Zawsze pracowita, zaangażowana, kompetentna, uwielbiana przez wymagających rodziców! Doceniana zwłaszcza za umiejętności artystyczne oraz płynne posługiwanie się językiem angielskim. Kreatywna i wszechstronna - zawsze chętnie udzielę referencji na jej temat!
Tatyana Vsh
Read More
Mój syn Oleg ma korepetycje z Panią Ewą od drugiej klasy podstawówki (teraz uczy się w szóstej). Zaczęliśmy chodzić na zajęcia dodatkowe z j.angielskiego dlatego, że Olegowi było bardzo ciężko przyswajać wiedzę w szkole, w dużych grupach, miał wtedy problemy z uwagą i koncentracją, rownież cieżko było znaleść do niego podejście, co powodowało braki wiedzy i brak motywacji do nauki. Pani Ewie udało się znaleść z nim wspólny język i zmotywować go do nauki. Te korepetycje to są jedyne zajęcia, na które Oleg idzie z chęcią. Teraz w szkole Oleg nie ma żadnych problemów z przedmiotem, jest zmotywowany do nauki j.angielskiego i robi bardzo zauważalne postępy. Nie tylko dobrze opanowuje gramatykę, ale też potrafi w tym języku się swobodnie wypowiadać i podtrzymywać konwersacje, co jest dla mnie bardzo ważne. Pani Ewa nie tylko potrafi wytlumaczyć gramatyczne zagadnienia w bardzo prosty sposób, ale też zbudować przyjazną atmosfere podczas lekcji i zachęczyć do nauki nawet bardzo „niechętnych” uczniów.
Ludmiła Gorczyca
Read More
Moja córka rozpoczęła naukę online z Panią Ewą w drugiej klasie szkoły podstawowej. W tym czasie jej znajomość angielskiego ogromnie wzrosła- córka zajmuje wysokie miejsca w konkursach Olimpusek. Aktualnie jest uczennicą klasy 3, a jej wiedza wykracza kilka lat poza szkolny program nauczania. Lekcje z Panią Ewą to pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz szeroki wachlarz narzędzi dodatkowo podnoszących jakość zajęć. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, interesujący, motywujący dziecko do dalszej pracy. Córka z radością czeka na kolejne zajęcia. Świetny nauczyciel! Szczerze polecamy!
Magdalena Kałuża Wójcik
Read More
Pani Ewa uczy moją córkę angielskiego drugi rok. W tym czasie córka znacznie poprawiła wiedzę z języka angielskiego oraz udało się jej przełamać barierę językową. Teraz nie ma problemu z konwersacją na lekcjach w szkole a wszelkie sprawdzany przechodzą bardzo gładko. Córka wiele się nauczyła, a co najważniejsze, cieszy się na każde kolejne spotkanie. W tym roku dziewczyny przygotowują się wspólnie do egzaminu z angielskiego i od roku korzysta z materiałów online Pani Ewy. Polecamy gorąco naukę online z Ewą!
Małgorzata Kałuża
Read More
Od dwóch lat uczę się online z Panią Ewą języka angielskiego. W tym czasie znacznie poprawiłam oceny w szkole i nie ma dla mnie problemu prowadzenie konwersacji na lekcji oraz świetnie sobie radzę z rozumieniem tekstu ze słuchu. Obecnie jestem w 8 klasie i korzystam z materiałów online Panie Ewy przygotowując się do egzaminu. Gorąco polecam!! Dzięki pracy z Panią Ewą – egzamin nie jest żadnym problemem!!
Previous
Next