Angielski kursy

Wybierz swój kurs online i osiągaj cele.
Każdy kurs został stworzony z myślą o osiągnięciu
konkretnego celu.

Każda lekcja składa się z:
– nagrań wideo,
– quizów,
– materiałów wizualnych,
– starannie opracowanych modułów.

 

Wybierz kurs

zEwa

Egzamin 8 klasa

Program dla uczniów 8 klasy.
Przygotowanie do egzaminu.

zEwa

Olimpusek, klasy 1-3

Program dla uczniów szkół
podstawowych. Przygotowanie
do olimpiad.

zEwa

Angielski dysleksja klasy 4-8

Program dla uczniów szkół
podstawowych. Przygotowanie
do olimpiad.

KURS W PRZYGOTOWANIU

Niezdecydowany?
Zacznijmy od korepetycji!

Jeżeli uważasz, że samodzielna nauka nie będzie efektywna – zacznijmy razem korepetycje online!   Podczas zajęć program zostanie do Ciebie indywidualnie dostosowany.
Będziemy korzystać z platformy online, szybko zobaczysz postępy.

z

Wygraj dostęp do kursu zEwa

Znajomość języka angielskiego dała mi wiele
możliwości. Raz na trzy miesiące w drodze
konkursowej umożliwiam rozwój zEwa jednemu
uczniowi gwarantując trzy miesiące dostępu do platformy
kursowej za darmo.

Referencje

Elena Fedorenko
Read More
Ewa uczyła angielskiego moją córkę Kamilę (lat 8) - uczennicę International School of Kraków. Zajęcia a także konwersacje prowadzone w języku angielskim bardzo pomogły Kamili przełamać barierę językową i znacznie podnieść wyniki w nauce wszystkich przedmiotów prowadzonych w języku angielskim. Przez lata współpracowaliśmy z Ewą - mamy 4 dzieci i dziękujemy Ewo za pomoc w ich edukacji!
Anna Dudek
Read More
Pani Ewa od kilku lat uczy języka angielskiego trójkę naszych dzieci. Zajęcia odbywają się online i mimo moich obaw (preferuję zajęcia stacjonarne) - to naprawdę działa! W zeszłym roku przygotowywała najstarszego syna do egzaminu z języka angielskiego w ósmej klasie (zdał rewelacyjnie), a w tym roku razem z Panią Ewą uczy się do egzaminu w 8 klasie drugi syn. Córka jest 5 klasie i robi niesamowite postępy w nauce tego języka, znacznie wyprzedzając program szkolny. I co najważniejsze - dzieciaki bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach:) Polecamy zajęcia online z Ewą - widzimy efekty, których nie było gdy działaliśmy z innymi nauczycielami języka angielskiego oraz kursami stacjonarnymi.
Olga Narestyuk
Read More
Moja córka (dziś 10 lat) uczy się angielskiego z Panią Ewą od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Pani zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć a nauka jest ciekawa dla dziecka. Pani również zwraca uwagę na przygotowanie do lekcji szkolnych, dzięki czemu córka zawsze ma wysokie oceny. Serdecznie polecam!
Monika Jakubiak MJ Governess
Read More
Polecam Ewę jako osobę dedykowaną do współpracy z dziećmi i młodzieżą. Ewa nie tylko uczy, ale także motywuje dzieci do pracy. Współpracowała z kilkoma rodzinami, które jej przedstawiłam. Zawsze pracowita, zaangażowana, kompetentna, uwielbiana przez wymagających rodziców! Doceniana zwłaszcza za umiejętności artystyczne oraz płynne posługiwanie się językiem angielskim. Kreatywna i wszechstronna - zawsze chętnie udzielę referencji na jej temat!
Tatyana Vsh
Read More
Mój syn Oleg ma korepetycje z Panią Ewą od drugiej klasy podstawówki (teraz uczy się w szóstej). Zaczęliśmy chodzić na zajęcia dodatkowe z j.angielskiego dlatego, że Olegowi było bardzo ciężko przyswajać wiedzę w szkole, w dużych grupach, miał wtedy problemy z uwagą i koncentracją, rownież cieżko było znaleść do niego podejście, co powodowało braki wiedzy i brak motywacji do nauki. Pani Ewie udało się znaleść z nim wspólny język i zmotywować go do nauki. Te korepetycje to są jedyne zajęcia, na które Oleg idzie z chęcią. Teraz w szkole Oleg nie ma żadnych problemów z przedmiotem, jest zmotywowany do nauki j.angielskiego i robi bardzo zauważalne postępy. Nie tylko dobrze opanowuje gramatykę, ale też potrafi w tym języku się swobodnie wypowiadać i podtrzymywać konwersacje, co jest dla mnie bardzo ważne. Pani Ewa nie tylko potrafi wytlumaczyć gramatyczne zagadnienia w bardzo prosty sposób, ale też zbudować przyjazną atmosfere podczas lekcji i zachęczyć do nauki nawet bardzo „niechętnych” uczniów.
Ludmiła Gorczyca
Read More
Moja córka rozpoczęła naukę online z Panią Ewą w drugiej klasie szkoły podstawowej. W tym czasie jej znajomość angielskiego ogromnie wzrosła- córka zajmuje wysokie miejsca w konkursach Olimpusek. Aktualnie jest uczennicą klasy 3, a jej wiedza wykracza kilka lat poza szkolny program nauczania. Lekcje z Panią Ewą to pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz szeroki wachlarz narzędzi dodatkowo podnoszących jakość zajęć. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, interesujący, motywujący dziecko do dalszej pracy. Córka z radością czeka na kolejne zajęcia. Świetny nauczyciel! Szczerze polecamy!
Magdalena Kałuża Wójcik
Read More
Pani Ewa uczy moją córkę angielskiego drugi rok. W tym czasie córka znacznie poprawiła wiedzę z języka angielskiego oraz udało się jej przełamać barierę językową. Teraz nie ma problemu z konwersacją na lekcjach w szkole a wszelkie sprawdzany przechodzą bardzo gładko. Córka wiele się nauczyła, a co najważniejsze, cieszy się na każde kolejne spotkanie. W tym roku dziewczyny przygotowują się wspólnie do egzaminu z angielskiego i od roku korzysta z materiałów online Pani Ewy. Polecamy gorąco naukę online z Ewą!
Małgorzata Kałuża
Read More
Od dwóch lat uczę się online z Panią Ewą języka angielskiego. W tym czasie znacznie poprawiłam oceny w szkole i nie ma dla mnie problemu prowadzenie konwersacji na lekcji oraz świetnie sobie radzę z rozumieniem tekstu ze słuchu. Obecnie jestem w 8 klasie i korzystam z materiałów online Panie Ewy przygotowując się do egzaminu. Gorąco polecam!! Dzięki pracy z Panią Ewą – egzamin nie jest żadnym problemem!!
Previous
Next